nadpis.png

Tel: 321 715 220

psi3.jpg
Finanční příspěvky zasílejte na číslo účtu - Česká spořitelna: 4726562/0800 - Velmi Vám za ně děkujeme!
Zájemce o adopci pejska musí být plnoletý a musí se prokázat platným průkazem totožnosti / občanský průkaz, pas /. Pes nebude vydán osobám nezletilým, osobám v podnapilém stavu.

Naším privilegiem není umístit psa do náhradní péče "za každou cenu". Není naší povinností vydat psa každému. Je nutné, aby zájemce o adopci zkonzultoval s pracovníkem útulku své možnosti, představy a to nejen o barvě, velikosti a povaze pejska. Důležité je zvážit, zda bude pes chován v bytě nebo venku, časové možnosti náhradního majitele, zda je pes pro rodinu s dětmi, pro staršího chovatele, pro aktivního, sportovně založeného nebo pasivnějšího chovatele, který prahne po lenivém čtyřnohém příteli, který bude nejraději komunikovat s divanem v budoáru. Tím se snažíme eliminovat zklamání a stres chovatele i pejska.

Dále musí náhradní majitel zaplatit v hotovosti 300 Kč /na tuto částku je vystaven příjmový doklad/, což je příspěvek na veterinární péči o pejska / očkování, odčervení, odblešení, čipování veterinární prohlídka, popř. léčba /.

O adopci je sepsán protokol, ve kterém se "náhradní majitel" zaváže, že se bude o zvíře řádně starat.

MAJITELEM psa se tzv. "náhradní majitel" stává po 4 měsících ode dne vydání psa do náhradní péče. Pokud během této doby náhradní majitel zjistí, že se o psa nemůže z jakýchkoliv důvodů starat, musí jej vrátit do útulku, kde mu bude navrácen příspěvek na veterinární péči ve výši 300 Kč, který uhradil při adopci pejska.

Náhradní majitel podepsáním protokolu souhlasí také s tím, že pracovník útulku může vykonat kontrolu podmínek chovu osvojeného psa.

Náhradní majitel s trvalým pobytem v Kolíně obdrží potvrzení o adopci psa, které předloží při přihlášení psa na MÚ v Kolíně a je od poplatku na rok osvobozen.
Logo útulku

Logo útulku

Chcete vědět co pro Vás chystáme za akci? Zanechte nám svůj e-mail a my Vám o tom dáme včas vědět!

Rychlé kontakty do telefonu - načtěte QR kód

seznam útulků
Nakrmte nás
Nakrmte nás
Copyright (C)2019
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one